Hotel Fokus Premium w Lublinie

Hotel Fokus Premium w Lublinie otwarty w maju 2019r to najnowszy hotel w sieci.

Nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel w standardzie Premium oferuje gościom przestronne i komfortowo wyposażone pokoje jest idealnie zlokalizowany, tuż przy Zamku Lubelskim i Starym Mieście.

W hotelu Fokus Premium wyposażaliśmy 77 komfortowych pokoi w zwiewne woalowe firany i popielate zaciemniające zasłony z atestami na trudnopalność marszczone na fleksach tworząc komfortowe, przytulne miejsce sprzyjające odpoczynkowi czy pracy.

Nasza praca w hotelu to również montaż szyn, wieszanie prasowanie firan i zasłon.

Hotel ma cztery przestronne sale konferencyjne, w których zamontowaliśmy karnisze elektryczne zintegrowane z systemem inteligentnego sterowania hotelu.

Zasłony zaciemniające uszyte na podszewce z marszczeniem na fleksach bardzo dobrze zaciemniają sale i tworzą przyjemną atmosferę spotkań czy konferencji. W mniejszych oknach w sali konferencyjnej są zamontowane żaluzje drewniane 50mm.

W restauracji hotelowej gdzie goście nie tylko spożywają pyszne śniadania, biznesowe lunche czy rodzinne obiady. Zamontowaliśmy w niej i zawiesiliśmy beżowe zaciemniające zasłony i delikatne białe firany marszczone na fleksach.

****

Hotel Fokus Lublin

****

Hotel Fokus Lublin

****

Hotel Fokus Lublin

****

Hotel Fokus Lublin

****

Hotel Fokus Lublin

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.