Hotel tekstylia

Nie od dzisiaj wiadomo, że wyposażenie dobrego hotelu obejmuje nie tylko wygodne meble, estetyczna aranżacja wnętrz czy sprawne sprzęty, ale również wszelkiego rodzaju tekstylia hotelowe, takie jak zasłony, firanki, rolety, ręczniki, pościel czy narzuty na łóżko. Umiejętny dobór materiałów tekstylnych w hotelu odgrywa niezwykle istotną rolę – nie tylko ze względu na estetykę wystroju pokoju, ale również wygodę i komfort użytkowania. Zakup trwałych tekstyliów dopasowanych do aranżacji całego wnętrza hotelu, pensjonatu, hostelu, schroniska czy motelu jest nie lada sztuką. Wszelkie noclegownie muszą spełniać odpowiednie standardy, aby goście mogli odpocząć po długim dniu zwiedzania, dalekiej podróży czy po prostu pochłaniającym wiele energii evencie, czy uroczystości okolicznościowej, jak wesele, komunia, chrzciny czy jubileusze. Tekstylia dla hoteli odgrywają również istotną rolę dla opinii gości, co później przekłada się na zainteresowanie kolejnych, potencjalnych klientów. Dlatego w celu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, warto wybrać odpowiednie materiały. Producent tekstyliów hotelowych Magdalena posiada w swojej ofercie szeroki wybór zasłon, firan, rolet, narzut na łóżko, pościeli oraz ręczników wykonanych z wysokiej jakości tkanin.

Pokazano 1-24 z 376 pozycji

Stawiamy na bardzo indywidualną współpracę z klientem - wiemy bowiem, że każdy z nich ma inne oczekiwania, a każdy hotel i pensjonat jest niepowtarzalny. Właśnie dlatego widoczne w naszej ofercie tekstylia - narzuty, ręczniki, pościele, firany, zasłony, a także rolety - szyjemy na wymiar. Na życzenie klienta możemy również zamontować rolety oraz upiąć firany i zasłony.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty polskich produktów tekstylnych do hoteli znajdujących się w sklepie internetowym Skyroom32.

Zasłony hotelowe

Dobór odpowiednich zasłon hotelowych to nie lada wyzwanie, gdyż mają one za zadanie nie tylko ochronę prywatności gości, ale również poprawy estetyki całego wnętrza. Niezwykle istotny jest ich właściwy dobór. Przede wszystkim powinny być odpowiedniej długości i szerokości – zbyt długie będą ciągały się po ziemi, zwiększając ryzyko wypadku podczas zaczepienia, zbyt krótkie czy zbyt wąskie będą nieestetycznie się prezentowały i nie zasłonią w pełni okien, aby chronić prywatność osób przebywających w pomieszczeniu, a zbyt szerokie – będą nieestetycznie się fałdowały, zaburzając wystrój wnętrza. Ponadto powinny mieć odpowiednią grubość – w miejscach odwiedzanych głównie zimą najlepiej sprawdzą się zasłony grube, które dodatkowo będą chroniły przed chłodem i przeciągiem - te odwiedzane podczas ciepłych pór roku będą mogły być cieńsze, aby łatwiej przepuszczały promienie słoneczne. Nie należy również zapominać o kolorystyce i wzorach takich tekstyliów hotelowych, które muszą wpasować się w aranżację wnętrza urządzonego w odpowiednim stylu.

Firany hotelowe

Jednym z elementów, którego nie może zabraknąć w eleganckim pokoju hotelowym, są firany. Mają one na celu zarówno ograniczenie widoczności z zewnątrz, zapewniając częściową prywatność, jak i zmniejszenie przepuszczalności promieni słonecznych chroniąc tym samym od nadmiernego nagrzewania się wnętrza pokoju czy apartamentu. W końcu pełnią również funkcję dekoracyjną, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór wzoru czy kolorystyki. Nie należy również zapominać o odpowiedniej długości i szerokości, gdyż zbyt długie będą nie tylko psuły estetykę i stwarzały zagrożenie, zbyt szerokie zaburzały estetykę wnętrza i utrudniały równomierne zasłonięcie - zbyt wąskie i zbyt krótkie nie będą zasłaniały okna. Jako producent tekstyliów hotelowych posiadamy w ofercie niezwykle wytrzymałe firany, które będą służyły przez lata.

Rolety do hotelu

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia pokoi hotelowych są rolety. Zapewniają one gościom poczucie bezpieczeństwa i prywatności, ochraniają przed niechcianymi spojrzeniami przechodniów czy mieszkańców budynków sąsiadujących z pensjonatem, hotelem, motelem, schroniskiem, hostelem czy inną noclegownią. Można rzec, że jest to niemalże konieczność, jeśli właścicielowi zależy na komforcie gości. Dzięki temu uniknie się narzekań o brak poszanowania prywatności. Warto również dodać, że możliwość łatwej kontroli, czy okna mają być odsłonięte, czy zasłonięte podniesie komfort użytkowania pomieszczenia. Takie rolety szczególnie sprawdzą się w pokojach znajdujących się na parterze, do których łatwo zajrzeć, a także w łazienkach i toaletach. Ogromną zaletą rolet jest nie tylko wygoda użytkowania, ale również proste utrzymanie ich w czystości, co jest dużym ułatwieniem dla właścicieli hoteli i pensjonatów. W ofercie sklepu z tekstyliami hotelowymi Magda znajdą Państwo bogaty wybór rolet, wśród których znajdą się propozycje do aranżacji wnętrz w różnych stylach.

Ręczniki hotelowe

Dbając o podstawowe wyposażenie pokoi hotelowych, nie może zabraknąć również ręczników. Najlepszym wyborem są te o jasnych kolorach, a najlepiej biały, który wpasuje się do każdego wnętrza niezależnie od jego aranżacji, niezależnie od tego, w jakim stylu będzie urządzona łazienka. Ten kolor będzie współgrał ze wszystkimi elementami. Dzięki takiemu wyborowi zyskuje się pewność spójności kolorystycznej ręczników z całą resztą wyposażenia znajdującego się w pomieszczeniu, ich prostota zaś doda elegancji. Przy wyborze odpowiednich ręczników należy wziąć również pod uwagę, że będą one musiały być często wymieniane, dlatego producent tekstyliów hotelowych Magdalena oferuje niezwykle wytrzymałe, niemechacące się ręczniki o dużej wytrzymałości, charakteryzujące się dużą higroskopijnością, które posłużą przez wiele lat.

Pościel do hoteli

Zazwyczaj pierwszym elementem, który rzuca się w oczy w pokoju hotelowym, są łóżka, a także to, co się na nich znajduje. Nic więc dziwnego, że tak istotną rolę odgrywa okrywająca je pościel hotelowa. Powinna ona zapewniać nie tylko ciepło, ale i wygodę użytkowania. Najlepiej, aby była miękka i zapewniała zdrowy sen. Musi również spełniać inne wymagania, dzięki którym będzie pasowała do takich miejsc, jak: hotele, pensjonaty, motele, hostele, gospody, gościńce, schroniska, domki wypoczynkowe czy inne noclegownie. Ponadto należy zadbać o wybranie odpowiedniego wzoru, koloru i materiału, które wpasują się nie tylko wizualnie, ale zapewnią również odprężający wypoczynek po ciężkim dniu zwiedzania, długiej podróży czy wyczerpujących imprezach okolicznościowych. Ponadto tekstylia dla hoteli takie jak pościel pomogą stworzyć odpowiedni nastrój i podkreślą wystrój nie tylko samego łóżka, ale całego pokoju.

Narzuty hotelowe

Każdy z pokoi hotelowych powinien oznaczać się schludnością i estetyką. Można poprawić aspekty wizualne dzięki narzucie hotelowej na łóżko, która dodatkowo chroni pościel przed kurzem i innymi zabrudzeniami. Zwłaszcza w pokojach hoteli, pensjonatów i innych noclegowni jest to absolutny must have, który pomaga w bardziej komfortowym użytkowaniu pomieszczenia i zachowaniu w nim czystości. Może również służyć jako dodatkowy element ocieplania w chłodniejsze noce. Ze względu na wysoką estetykę, a także bogactwo wzorów i kolorów, narzuty doskonale nadają się do uzupełnienia aranżacji wnętrz. Wystarczy wybrać jedynie odpowiedni wzór, kolor i wymiary, aby uzyskać oszałamiający efekt. Warto wspomnieć, że takie tekstylia hotelowe, jak narzuty na łóżko, odgrywają ogromną rolę podczas pierwszego wrażenia, jakie wywołuje na gościach pomieszczenie, co wpływa również na ich nastawienie do pobytu, a także wpływa na wystawioną później opinię. Dlatego warto zadbać o najmniejszy detal podczas wyboru odpowiedniej – nie może być ani za duża i ciągnącą się po ziemi, ani zbyt mała, nieprzykrywająca w pełni pościeli.

Czytaj więcej

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.