Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet
Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 250 cm - komplet

Zasłony hotelowe zaciemniające blackout (140x250x2)- komplet

Gotowe zasłony do hotelu na karnisz 2,80m

Parametry techniczne tkaniny:

skład 100% poliester

miękka, matowa

wzór gładki 

gramatura 270/m2

zacienienie do 95%

Rozmiar zasłon 140x250/2szt 

Na stanie
573,22 zł
Brutto Czas dostawy: 21 dni roboczych

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Zasłony zaciemniające blackout o szerokości 280cm - komplet szyty na wymiar  (szer.140, wys.250)/2sztKomplet zasłon na taśmie marszczącej  1:1,5. Komplet składa się z dwóch  zasłon o szerokość po zmarszczenie 1,40m.

Listwa dolna zasłony na 8 cm, boki zasłony obszyte na 2,50 cm. W bokach zasłony wszyte są obciążniki. W każdej zasłonie jest wszyta metka z przepisem prania, nazwą producenta i numerem pokoju. 

Tkanina Blackout to bardzo gęsto trójwarstwowo tkana tkanina zasłonowa. Dzięki temu bardzo dobrze zaciemnia do 95%. Mięsista, gładka jednobarwna tkanina doskonale układa, opada w miękkie fale. Dodatkowa zaleta jest to, że zasłony z tkaniny zaciemniającej, po rozsunięciu dobrze się zbierają i nie zajmują dużo miejsca podczas parkowania. Zatrzymuje promienie słoneczne, światła z latarni ulicznych, dodatkowo chroni przed hałasem. 

Zasłony hotelowe z tkaniny blackout bardzo dobrze zaciemniają pomieszczenie, co wpływa na jakości snu naszych  gości którzy chcą odpocząć po długiej podróży lub mieć pełne poczucie prywatności.

Niezależnie od stylu wnętrza stanowi jego prawdziwą ozdobę. Tkanina dostępna w szerokiej gamie kolorów: od jasnych, przez pastelowe, po brąz, czerń czy elegancki granat.

Zasłony do hotelu zaciemniające

Dekoracja okna w pokoju hotelowym ma spełniać funkcję praktyczną i estetyczną. Tkanina blackout zaciemnia wnętrze i pozwala na utrzymanie w pokoju komfortu termicznego, zarówno w zimie, jak i w lecie. Bardzo dobrze izolują pomieszczenia od hałasu.

Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, które mają ekspozycję południową lub wschodnią, znajdują się w pobliżu hałaśliwych ulic czy mają widok na knajpki i kluby muzyczne.

Pokoje hotelowe zależności od standardu musi mieć zasłony o odpowiednich parametrach. Czy to do pokoju w hotelu o wysokim standardzie, czy w pensjonacie, zasłony zasłaniające okno trzeba wybierać, kierując się tymi samymi zasadami. 

Należy zwrócić uwagę na aspekty techniczne, estetyczne, ale także prawne. W obiektach skategoryzowanych wymagane są tkaniny trudnopalne z atestem i zaciemniające.  

Komplet zasłon uszyty  jest na zamówienie i nie podlega zwrotowi 


 Cechy produktu:

klasyczna forma

nie gniecie się

możliwości wielokrotnego prania

wysoka jakość wykonania

prosty w obsłudze


Parametry techniczne tkaniny:

skład 100% poliester

miękka, matowa

wzór gładki 

gramatura 270/m2

zacienienie do 95%

Rozmiar zasłon 140x250/2szt 

Pranie i prasowanie 

Maksymalna temperatura prania 30 C

Nie suszyć w suszarce bębnowej 

Maksymalna temperatura prasowania 110 C 

prasować po lewej stronie 

Nie chlorować (bielić) 

Czyścić w czterochloroetylenie lub benzynie 

 

Najczęściej zadawane pytania:


Czy blackout  się gniecie?

Tkanina pięknie się układa, jest miękka i się nie gniecie. Materiał, nie marszczy, nie odbarwia, bardzo dobrze znosi procesy konserwacji. Już na etapie produkcji jej parametry są podwyższane, tak by spełniała oczekiwania branży hotelarskiej.


Czy blackout zaciemnia?

Blackout to specjalistyczna tkanina blokująca dostęp światła z zewnątrz do pomieszczenia  zaciemniając nawet do 95%. Odpowiednia struktura i grubość tkaniny zapewniają całkowitą intymność i dyskrecję. 

Tkanina blackout nie tylko zaciemnia wnętrze, pozwala na utrzymanie w pokoju komfortu termicznego.

Doskonała do pomieszczeń, które mają ekspozycję południową lub wschodnią lub znajdują się w pobliżu hałaśliwych ulic czy mają widok na knajpki i kluby muzyczne, także izoluje je od hałasu.


Jak prać zasłony z tkaniny blackout?

Zasłony zaciemniające z tkaniny blackout, bardzo dobrze zachowują się w procesie prania czy prasowania. Należy prać ich w niskich temperaturach do 30 stopni i prasować po lewej stronie. 

Materiał nie gniecie się, nie marszczy, nie odbarwia, bardzo dobrze znosi procesy konserwacji. Już jej parametry są, podwyższane tak by spełniała oczekiwania branży hotelarskiej.  

Tkanina blackout stosowana na zasłony hotelowe charakteryzuje się podwyższoną trwałością. Musi przetrwać bowiem nawet najbardziej trudne testy przygotowane przez gości hotelowych. Takie jak zrywanie, owijanie się czy przypalanie.

Dlatego tkaniny zaciemniająca stosowane w obiektach hotelowych powinny być najwyższej jakości. Już na etapie produkcji przygotowane do użytku w budynkach użyteczności publicznej i spełniać określone normy.


Czym się różni dimout od blackout?

Należy zacząć od tego, że ogólnie nazwą użytkową tkanin zaciemniających i powszechnie używaną jest nazwa blackout. Jednak właściwe nazwy tkaniny zaciemniające możemy podzielić na tzw. blackout'y i dimout'y.

 Materiały typu blackout to tkaniny zaciemniające w całości, czyli nieprzepuszczające światła w 100%. Tkanina blackout ma na lewej stronie warstwę gumy lub odpowiednio wysoką gramaturę. Gumowa warstwa blokuje przenikanie światła powodując, że w pokoju hotelowym jest całkiem ciemno.

 Dimout'y są także tkaninami zaciemniającymi, ale ich nieprzepuszczalność światła utrzymuje się przeważnie na poziomie 85-90%. Tkaniny dimout są bardzo gęsto tkane ale to nie spowodują 100% zaciemnienia pokoju hotelowego.

Przez tkaniny dimout będzie zawsze przenikało światło a wynika to z prostego faktu, iż tkaniny te nie posiadają specjalnej warstwy blokującej przenikanie światła.

Są tkane w związku z czym pomiędzy poszczególnymi nićmi wątku i osnowy są szczeliny i słońce znajdzie sobie  miejsca aby przeniknąć i rozświetlić  pomieszczenie.

Jednak jeśli chcemy mieć zaciemnienie 100% w sali konferencyjnej czy w pokojach hotelowych. Bo takie są wymogi ze względu na kategorie hotelu, wybierzmy tkaninę blackout podgumowaną i wtedy uzyskamy 100% zaciemnienia.   


Jaką wybrać tkaninę  na zasłony?

Zanim zaczniesz wybierać kolor i styl zasłon, na początku warto się zastanowić w jakim celu je kupujesz. Czy zasłony mają być tylko dekoracyjne. Czy chcemy zasłonić przed światłem z zewnątrz i ciekawskimi spojrzeniami, dobry rozwiązaniem będą zasłony zaciemniające. 

Zwróć uwagę na przepuszczalność światła, podatność na zagniecenia czy dobrze się układa. Ile pracy będzie nas kosztowało utrzymanie dekoracji okiennej w nienagannym wyglądzie.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów tkanin zaciemniających. Różnią się one splotem, grubością, strukturą. Najczęściej wybierane tkaniny na zasłony zaciemniające to tkaniny, gładkie, jednobarwne.

Jak marszczyć zasłony? 

Stopień  marszczenia , jest bardzo ważny przy jego wyborze kierujemy się nie tylko względami estetycznymi ale również praktycznymi. Można marszczyć w niewielkie plisy w stosunku 1:1:5, na tradycyjne zakładki 1:2 lub na gęste marszczenia o stosunku 1:3. Blackout  jest tkaniną która dobrze się układa nawet przy dużym marszczeniu. Jest miękki i dobrze się zbiera przy parkowaniu zasłon. 

Aby umarszczyć zasłonę, należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, zaczepić np. za klamkę lub skorzystać z pomocy drugiej osoby. To bardzo ważne by, nie wyciągnąć sznureczków z tuneli. Nie będziemy mieli możliwości zmarszczenia zasłony. 

Następnie marszczyć zasłonę  do momentu osiągnięcia oczekiwanego kształtu zakładki lub w przypadku taśm uniwersalnych uzyskania szerokość. Pamiętajmy, by w trakcie marszczenia sznureczki były napięte. 

Marszczenie wykonuje się przez ściągnięcie sznureczków na obu końcach taśmy. Aby zablokować, należy zawiązać sznureczki. Jeśli mamy dwie symetryczne zasłony  szerokość karnisza dzielimy na pół do tej szerokość marszczymy zasłon.  

Nie rozmarszczamy firan do prania.

Uwaga! Nie wolno obcinać końcówek sznureczków.

Magdalena
1036-422A1_20150504121621
2020-09-03
Brak opini
none
none
Możesz kupić również przez telefon:
Dział hotelowy:
Ewa Baran
tel. 608291764
email: ewa@magdalena.pl
Dział wysyłkowy:
Kamil Tworek
tel. 512319164
email: marketing@magdalena.pl
Dział wysyłkowy:
Małgorzata Trelska
tel. 512319125
email: biuro@magdalena.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Zamówienia przez sklep internetowy - 24h

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.