Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne cieszą się niesłabnącą popularnością. Wykorzystywane w zabudowaniach komercyjnych, publicznych i prywatnych stanowią dopełnienie aranżacji. Wykazują walory użytkowe i estetyczne. Ponadto, gwarantują komfort właścicielom posesji. W naszej ofercie przygotowaliśmy rozwiązania, które w sposób szczególny rekomendujemy do hoteli. Nowoczesne, eleganckie zewnętrzne rolety spełniają swoje zadania i pozostają niezawodnym sposobem na ochronę okien przed czynnikami zewnętrznymi. 

Rolety na okna montowane na zewnątrz

Nowoczesne mechanizmy ulepszają funkcjonalność niegdyś zamontowanych rolet zewnętrznych. Starannie zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prezentujemy szeroką ofertę możliwości. Popularnością cieszą się żaluzje fasadowe z napędem elektrycznym (C80) o szerokości 130 x 220 cm, jak również niezawodne rolety podtynkowe Solido 39. Na uwadze mamy przede wszystkim potrzeby naszych klientów, dlatego oprócz modeli o różnym sposobie montażu i rodzaju wykorzystanego materiału prezentujemy wachlarz kolorów do wyboru. Atutem rolet okiennych jest ich uniwersalny charakter. Dla wzmocnienia komfortu oraz zachowania intymności wielu naszych klientów decyduje się na montaż dodatkowych rolet wewnętrznych.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Funkcjonalne rolety na okna zewnętrzne 

Okna poddawane zmiennym warunkom atmosferycznym wymagają ciągłego odświeżania. Dodatkowo aura bywa uciążliwa szczególnie przy silnych opadach deszczu, podmuchach wiatru czy siarczystym mrozie. Rolety na okna zewnętrzne w przeciwieństwie do żaluzji wewnętrznych efektywnie wygłuszają wszelkie hałasy. Szczególnie rekomendowana jest roleta zewnętrzna elewacyjna elektryczna P39 w rozmiarze 240 x 220 cm, która przez swoją budowę skutecznie tłumi dźwięki. Dobrze sprawdzi się też markiza do okna dachowego firmy Velux. Dodatkowym atutem rolet zewnętrznych na okna  jest możliwość elektrycznej obsługi, co znacznie ułatwia sposób ich użytkowania. Stylowe, eleganckie wykończenie wpisuje się w charakter budynków użyteczności publicznej. Ponadczasowe kolory perfekcyjnie współgrają z ozdobami okiennymi montowanymi od zewnątrz, między innymi z firanami i zasłonami hotelowymi

Rolety zewnętrzne na okna i ich rodzaje 

Największym problemem przy wyborze satysfakcjonujących rolet zewnętrznych na okna jest ich różnorodność. Wszystkie modele chronią okno przed czynnikami zewnętrznymi, w szczególności zabrudzeniami, zapewniają też optymalną intymność w pomieszczeniu, jednak dostępne modele wyróżniają się innymi właściwościami. Do niedawna to modele podtynkowe cieszyły się uznaniem, dziś coraz chętniej wybierane są żaluzje fasadowe i rolety zewnętrzne Screen. Nowoczesny, zintegrowany system oraz starannie zaprojektowana konstrukcja z pewnością nie zawiedzie w codziennym użytkowaniu. Wykonywane na wymiar rolety tarasowe screen 460 x 300 cm refleksola gwarantują dodatkowe atuty estetyczne elewacji. Praktyczne rozwiązanie przykuwa uwagę, dlatego szczególnie warto rozważyć ich montaż w zabudowie komercyjnej, na przykład wybierając hotelowe tekstylia do codziennego użytkowania. 

Jakie rolety na zewnątrz wybrać do hotelu? 

Klienci, z którymi mieliśmy okazję współpracować, chętnie decydują się namodele z wytrzymałych, solidnych materiałów, traktując rolety na zewnątrz jako wieloletnią inwestycję. Rosnącą popularnością cieszą się żaluzje fasadowe Z90 z napędem elektrycznym Somfy z blendą aluminiową. Zewnętrzne rolety okienne prezentują się wyjątkowo estetycznie, wpasowując się w nowoczesny design elewacji hotelowej. Dodatkowym atutem jest zastosowanie odpornego na czynniki zewnętrzne aluminium, które oprócz wytrzymałości charakteryzuje się również bezproblemowym usuwaniem zabrudzeń. Starannie zaprojektowane rozwiązanie z funkcją elektrycznego sterowania to doskonałe dopełnienie wyposażenia pokoju hotelowego akcesoriami i tekstyliami ze Skyroom32 New Collection

Nowoczesna roleta okienna zewnętrzna

Wielu naszych klientów interesuje się nowoczesnymi roletami przeciwsłonecznymi screen. W ofercie mamy kilka modeli, aby umożliwić wybór rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Roleta screen refleksola rozm. 100 x 200 cm antracyt to świetne połączenie niebanalnej estetyki z funkcjonalnością. Zastosowanie włókien szklanych i PCV umożliwia bezpieczne, efektywne zwijanie rolety na mokro, a także komfortowe usuwanie zanieczyszczeń z jej powierzchni. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie systemu roletowego ZIP ułatwiającego szybkie prowadzenie tkaniny bez względu na warunki. Zwarta konstrukcja ciemnego materiału to dobry wybór do zabudowań prywatnych czy też ekskluzywnych restauracji. Roleta okienna zewnętrzna wraz z eleganckim wyposażeniem w obrusy i pokrowce na krzesła zapewni efekt luksusu widoczny na pierwszy rzut oka. 

Cena rolet zewnętrznych 

Producent rolet zewnętrznych realizuje zlecenia w oparciu o indywidualne wymiary oraz potrzeby klientów. Na koszty inwestycji wpływa nie tylko rodzaj montażu, finalny projekt i liczne funkcjonalności, ale również wykończenie czy zastosowany napęd elektryczny. Roleta okienna zewnętrzna jest inwestycją podobnie jak przemyślany montaż karniszy i szyn hotelowych służących do montażu tekstyliów dekoracyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy atrakcyjne ceny za rolety zewnętrzne przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Jesteśmy przekonani, że niezawodne materiały i nowoczesne mechanizmy spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.