Narzuty i pasaże na łózka

Dobrze prezentujące się łóżko jest nie tylko ozdobą pokoju w dzień, ale też zapewnia przyjemniejszy i bardziej komfortowy wypoczynek. Choć narzutę zwykle (ale nie zawsze) na noc zdejmujemy, to świadomość jej obecności umila sen i pozwala łatwiej zasnąć. W tej kategorii uwzględniliśmy pasaże i narzuty na łóżka hotelowe, które mają bardzo duży wpływ na pierwsze wrażenie i odbiór wnętrza przez gości hotelowych. Stylowa aranżacja i dbałość o każdy szczegół pozwolą wyróżnić się, a jednocześnie już na początku poczuć się gościom komfortowo i przyjemnie.

Narzuty hotelowe w pięknych wzorach i kolorach

Tak jak w pomieszczeniu jadalnym ważne są obrusy i pokrowce na krzesła, tak w pokoju sypialnym istotną rolę odgrywają narzuty na łóżko hotelowe. Liczy się nie tylko to, żeby były równo i elegancko położone. Najbardziej zauważalny jest ogólny efekt wizualny, czyli w jakim kolorze jest narzuta, a także czy pasuje do pozostałych elementów wystroju. Wspaniale prezentują się te łóżka, na których oprócz narzuty lub pasażu znajdują się poszewki dekoracyjne w tym samym kolorze, lub z identycznym wzorem. Takie połączenie stanowi doskonale wyglądającą całość i sprawia, że łóżko zachęca gości hotelu do skorzystania z niego. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala dopasować narzutę na łóżko w każdym pokoju, bez względu na całość aranżacji.

Pokazano 1-24 z 82 pozycji

Pasaż na każde łóżko hotelowe

Chcesz położyć pasaż na łóżko hotelowe, ale nie wiesz, czy będzie odpowiedni? W naszej ofercie na pewno znajdzie się pasujący produkt. Uwzględniliśmy w niej nie tylko piękne pasaże i narzuty hotelowe mogące uzupełnić każdy pokój hotelowy. Nasze produkty mają także różne rozmiary, można je więc dobrać do wszystkich łóżek, na których będą doskonale leżeć i pięknie się prezentować. W ten sposób spełnią oczekiwania każdego Klienta, niezależnie od tego, jakiej wielkości łóżko chce przykryć. Wielkość narzuty jest istotna nie tylko ze względu na wielkość łóżka, ale też na to, jakiej długości mamy firany i zasłony hotelowe. Do krótkich lepiej pasuje narzuta, która nie wystaje za łóżko, natomiast przy zasłonach sięgających ziemi lepiej postawić na narzutę i pasaż, które również będą dłuższe.

Jaką funkcję pełni narzuta na łóżko hotelowe?

Dlaczego walory estetyczne narzuty są tak istotne? Ponieważ jest to element widoczny na pierwszy rzut oka po wejściu do pokoju. Należy jednak pamiętać, że hotelowe narzuty na łóżko spełniają jeszcze inną, bardzo ważną rolę. Mianowicie chronią kołdry hotelowe i prześcieradła przed przypadkowym zniszczeniem, zabrudzeniem, zalaniem. Narzuta na łóżko hotelowe sprawia, że pościel jest osłonięta, a więc chroniona przed zabrudzeniem, a goście nie siadają bezpośrednio na pościeli.

Narzuty na łóżko hotelowe - estetyczne i praktyczne

Narzuta na łóżko hotelowe wpływa korzystnie na wygląd łóżka, ponieważ jest ładnym i estetycznym dodatkiem, a także dodatkowo chroni pościel. Nasze narzuty hotelowe i pasaże wykonane są z materiałów trwałych i solidnych, doskonałych do intensywnego, codziennego użytkowania. Pasaże dostępne w tej kategorii również spełniają najwyższe standardy - są przyjemne w dotyku i wytrzymałe. W przypadku tego rodzaju produktów wspomniane cechy są niezwykle istotne, a ich estetyka musi iść w parze z funkcjonalnością.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.