HOTEL evva **** BUSINESS & WELLNES

Od początku powstania hotelu cieszymy się współpracą z naszym lokalnym czterogwiazdkowym obiektem biznesowo – turystycznym w Tarnobrzegu.

Kompleksowo wyposażyliśmy wnętrza które hotel oferuje swoim gościom:

* pokoje hotelowe – szyny sufitowe KS i karnisze elektryczne, firany z białego woalu oraz zasłony z tkaniny zaciemniającej blackout posiadające atest niepalności. Uzupełnieniem wystroju pokoju hotelowego jest dekoracja łóżek i są to  mini narzuty oraz dwustronne poszewki dekoracyjne z wypełnieniem.

Dodatkowe wyposażenie to białe tekstylia hotelowe jak kołdry, poduszki, prześcieradła, poszwy i poszewki oraz wyposażenie łazienki w szlafroki, ręczniki, dywaniki łazienkowe i przysłony okienne poziome żaluzje aluminiowe 50mm. 

* restauracja, sala bankietowa – czarne karnisze elektryczne i eleganckie zasłony z atestem niepalności na systemie WAVE. Uzupełnieniem dekoracji okien w restauracji są wolnowiszące rolety materiałowe RM-55 a uzupełnieniem dekoracji stołów w sali bankietowo - szkoleniowej są obrusy, okrągłe i prostokątne, serwetki bankietowe oraz mini pokrowce z szarfą.

* strefa Wellness – szlafroki frotte z haftowanym logo hotelu oraz szare ręczniki do SPA i do salki fitenss. W strefie relaksacyjnej zamontowane także żaluzje drewniane 50mm.

****

HOTEL evva BUSINESS & WELLNES

****

HOTEL evva BUSINESS & WELLNES

****

HOTEL evva BUSINESS & WELLNES

****

HOTEL evva BUSINESS & WELLNES

****

HOTEL evva BUSINESS & WELLNES

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.