Klipsy do falban

Klipsy do falban

Elegancko zastawiony stół to wizytówka luksusowego hotelu. Falbany stołowe zwracają uwagę i nadają nietuzinkowego charakteru. Odpowiednie mocowanie umożliwią klipsy do falban, które są niezawodne w upięciu dość sztywnego, ciężkiego materiału. Dostępne w ofercie naszego sklepu klipsy są łatwe w obsłudze oraz niezwykle wytrzymałe. Do dyspozycji oddajemy opakowania, w skład których wchodzi po 10 sztuk klipsów o różnej wielkości oraz funkcjonalne taśmy na rzep z klejem do falban. W żaden sposób nie wpływają na estetykę tkaniny. Obrus nie zostanie uszkodzony, a jedynie ustabilizowany, aby w szybki i prosty sposób zadbać o bezpieczne mocowanie.

Klipsy do falban 

Eleganckie, szykowne falbany niejednokrotnie dekorują wnętrza nie tylko w czasie ważnych wydarzeń na przestronnej sali. Upięcia świetnie prezentują się bez względu na okoliczności. Restauracja hotelowa zyskuje nietuzinkowego charakteru. Kupując obrusy dla hoteli, rekomendujemy wybór odpowiednio dopasowanych mocowań i podkładów moltonowych do restauracji. W naszej ofercie przygotowaliśmy taśmy z klejem do falban, jak też niezawodne klipsy do falban w kilku wariantach do wyboru. W obu przypadkach upięcie jest bardzo proste. Klipsy zapewniają odpowiednią stabilizację falban, dzięki czemu uzyskany efekt zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.

Klipsy do falban bankietowych 

Falbany bankietowe zachwycają niebanalnym efektem. Sprawiają, że sala zmienia się w niebywałe wnętrze, w którym dominuje wzniosłość i charyzma. Nie do każdego wnętrza pasują, ale pozostają nieocenionym uzupełnieniem elegancko zastawionego stołu na wystawnych przyjęciach. Warto zadbać o odpowiedni wybór klipsów do falban, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. Modne wzory i kolory falban bankietowych dopełnią zarówno szybkie w montażu klipsy do mocowania, jak i taśmy na rzep. Oba rozwiązania są chętnie wybierane. Taśma dzięki pokryciu jednej z warstw klejem jest bardzo łatwa w aplikacji i w sposób niezwykle solidny mocuje wybraną falbanę. Biały klej będzie niezauważalny, dlatego jesteśmy pewni, że mocowanie będzie w pełni stylowe i dyskretne.

Jak wybrać klipsy do falban? 

Klipsy do falban przygotowaliśmy w wielu wariantach. Mnogość wyboru tkanin i estetyki tekstyliów hotelowych wymaga odpowiedniego dopasowania praktycznych elementów mocowania. Do dyspozycji klientów oddajemy klipsy 15-25 mm i 25-35 mm, które świetnie poradzą sobie nawet z ciężką i śliską tkaniną, z którego wykonane zostało nakrycie stołu. Eleganckie falbany w połączeniu ze stylowymi pokrowcami na krzesła wprowadzą do sali bankietowej niepowtarzalny klimat. Szczególne zainteresowanie klasycznymi dekoracjami dostrzegamy u właścicieli luksusowych restauracji i menadżerów sal bankietowych, gdzie organizowane są przyjęcia okolicznościowe czy też gale. Wnętrze wykończone klasycznymi elementami oraz ponadczasowymi kolorami perfekcyjnie współgra z odważną aranżacją stołu, podkreślając wagę celebrowanej chwili. 

Jesteśmy przekonani, że taśmy i klipsy do falban pozwolą na sprytne, praktyczne mocowanie bez względu na sytuację. Proste, łatwe w obsłudze okażą się niezawodne. Nie bez znaczenia pozostaje solidna jakość wykonania oraz ich uniwersalny kształt, dzięki czemu klips do falban i taśma z warstwą kleju sprawdzą się bez względu na warunki użytkowe. Rozwiążą problem w sytuacji, kiedy menadżer sali bądź osoba odpowiedzialna za dekorację wnętrza nie jest pewna, jakiej grubości klipsów będzie potrzebować.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.