Zasłony hotelowe na metry

Zasłony to obowiązkowy element wyposażenia wszystkich pokoi hotelowych. Mają niepowtarzalny urok, który sprawia, że wnętrza stają się bardziej przytulne i ciepłe. Skutecznie podnoszą także walory estetyczne pokoi hotelowych, co pozytywnie wpływa na nastrój gości, a co za tym idzie - również na ich zadowolenie. W ofercie platformy sprzedażowej skyroom32.pl znajduje się wiele zasłon hotelowych, które wyróżniają nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Zasłony metrażowe do hotelu, które Państwu oferujemy, sprzedajemy w belkach do samodzielnego szycia. To rozwiązanie idealne dla wszystkich obiektów hotelowych, które posiadają własny serwis szyjący. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych zasłon metrażowych.

Pokazano 1-24 z 25 pozycji

Zasłony metrażowe z oferty skyroom32.pl - co je wyróżnia?

Okna hotelowe bywają dość problematyczne w aranżacji, przede wszystkim ze względu na ich rodzaj, wymiar oraz położenie. Trudno zatem na różne okna zastosować jeden wymiar zasłon. Na platformie sprzedażowej skyroom32.pl znaleźliśmy rozwiązanie na takie problemy. Są nim zasłony metrażowe hotelowe, które można zamówić w formie tkaniny zasłonowej na belce o szerokości 280 cm. Dzięki temu, każdy obiekt hotelowy posiadający własny serwis szyjący może uszyć zasłony wedle własnych potrzeb.

W ofercie platformy skyroom32.pl prezentujemy Państwu zasłony metrażowe do apartamentu, wśród których można wybrać tkaniny zaciemniające 90%, zaciemniające 100% podgumowane, a także tkaniny dekoracyjne gładkie i wzorzyste. Wszystkie zostały wykonane przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów, które świetnie się prezentują w każdej przestrzeni hotelowej, są bardzo wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.

Zastosowanie zasłon metrażowych w pokojach hotelowych i apartamentach

Wciąż zastanawiają się Państwo, czy zasłony to dobre rozwiązanie do pokoi hotelowych? Oczywiście, że tak! Doskonale wpływają bowiem na ogólny wygląd pomieszczenia, zapewniają gościom odpowiedni poziom prywatności, a w bardzo słoneczne dni chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzaniem. Zasłony metrażowe sprawdzą się zatem we wszystkich dużych obiektach hotelowych, motelach, apartamentach, pensjonatach czy willach.

Wybierając zasłony metrażowe do apartamentu z oferty Skyroom32, mają Państwo gwarancję wyboru produktów solidnie wykonanych przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów. Jesteśmy importerem zasłon metrażowych, które z powodzeniem podnoszą standard wielu obiektów noclegowych na terenie całej Polski. Z chęcią zaopatrzymy również Państwa hotel w piękne zasłony metrażowe. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.