Żaluzje drewniane 70 mm

W efektownym wystroju wnętrza każdy element jest równie ważny. Zarówno te duże, widoczne od razu, jak i mniejsze dodatki oraz schowane za innymi przedmiotami lub we wnękach. Jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracamy uwagę po wejściu do pomieszczenia, jest okno. Chcemy wiedzieć, co przez nie zobaczymy, ale oprócz tego, co za oknem, widzimy również to, co na samym oknie. Dlatego tak ważne jest, aby szczególnie w miejscach publicznych, zakładać na okno stylowe, pasujące do reszty wystroju dodatki. Na oknie może znaleźć się roleta, ale też żaluzja, która zapewni przyjemny nastrój i komfort przebywania w danym wnętrzu.

Żaluzje drewniane 70 mm - do stylowych i eleganckich wnętrz

Żaluzje drewniane 70mm są doskonałym wyborem w niemal każdym wnętrzu. Obecne w nich taśmy - lamele wyglądają efektownie po zasłonięciu, a kiedy je rozchylimy, do pomieszczenia wpada duża ilość światła. Jednocześnie z zewnątrz nie jest widoczne to, co dzieje się w środku. Jest to więc produkt niezwykle praktyczny. A co z wyglądem? Żaluzje drewniane 70 mm nie tylko pięknie się prezentują. Wspaniale wkomponują się w prawie każdy wystrój. W pokoju z drewnianymi dodatkami będą doskonałym dopełnieniem całości, a wnętrze surowo eleganckie cudownie ożywią. Żaluzje drewniane pasują do pokoju, w którym są również firany i zasłony hotelowe, a także mogą stanowić jedyną ozdobę okna. Nie jest więc istotne, jaki styl się preferuje - żaluzje drewniane to odpowiedni dodatek do wielu pomieszczeń.

Żaluzje drewniane 70 mm - pasują nie tylko na okno

Głównym przeznaczeniem żaluzji, zarówno drewnianych, jak i aluminiowych, jest zasłanianie okna i ograniczanie wpadania do wnętrza promieni słonecznych. Mogą one pełnić również inne funkcje - mowa o estetycznym odgrodzeniu jednej przestrzeni od drugiej i zasłonięciu tego, co nie ma być widoczne. Zakładając właśnie żaluzje drewniane zyskujemy rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne. Taki trik polegający na odgrodzeniu przestrzeni można zastosować również w restauracji, aby oddzielić zaplecze od części dla gości. Wspaniałe w żaluzjach jest to, że do ich założenia niepotrzebne są szyny sufitowe PVC ani żadne inne. Montaż żaluzji jest niezwykle prosty, dzięki czemu szybko możemy cieszyć się odświeżonym i praktycznym wyglądem wnętrza.

Estetycznie i praktycznie z żaluzjami drewnianymi 70mm

Dla wielu osób jest ważne, jakie widoki będziemy obserwować, na przykład podczas spożywania posiłku w restauracji. Wygląd okna przykuwa uwagę także wtedy, gdy spoglądamy na coś w jego pobliżu albo widzimy je tylko ‘kątem oka’. Dlatego powinno się zadbać o to, co znajduje się na oknie. Żaluzje drewniane o szerokości 70mm są ładne, estetyczne i przyjemnie się na nie spogląda. Okno będzie dzięki nim jeszcze bardziej przyciągać spojrzenia osób znajdujących się w pomieszczeniu. Elegancko prezentujące się okna znacząco wpływają też na odbiór całego wnętrza - nabiera ono charakteru i staje się przyjemniejsze.

Żaluzje drewniane 70 mm w różnych odcieniach

Obawiasz się, że drewno nie będzie pasować do Twojego wnętrza, będzie za jasne lub za ciemne? Żaluzje drewniane występują w tak wielu wariantach, że z pewnością któryś odcień będzie dla Ciebie odpowiedni. W tej kategorii znajdziesz drewniane żaluzje w odcieniu natural, czerni lub klasycznym mahoniu. Obrusy i pokrowce na krzesła, które są szczególnie istotne w restauracji, mogą zatem doskonale pasować do żaluzji. Możliwe jest także dopasowanie ich do dowolnego stylu i panującego we wnętrzu klimatu, dzięki czemu każde pomieszczenie można zaciemnić tak, aby dawało odpowiedni klimat. Drewno zapewni także wrażenie bliskości natury, co wpływa na poczucie bezpieczeństwa i spokój.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.