Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac

Ochraniacze na materac są niezbędnym wyposażeniem przede wszystkim w pokoju hotelowym, gdzie każdego miesiąca z noclegu w obrębie jednego pokoju korzysta kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt gości. Wykonane z materiałów odpornych na czynniki niekorzystne, miękkie, praktyczne i łatwe w usuwaniu zabrudzeń zabezpieczenie pomoże utrzymać posłanie w wymaganej czystości. W ofercie mamy ochraniacz na materac o właściwościach wodoodpornych, pokrowiec z wygodną gumką oraz wysokiej jakości osłonę na materac oddychającą w kilku wariantach do wyboru.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Ochraniacze na łóżko - niezbędne w każdym pokoju 

Nie od dziś wiadomo, że ochraniacze na łóżko są niezbędnym elementem wyposażenia nie tylko w przestrzeni publicznej, ale również w domu. Nasi klienci doceniają możliwość wyboru hotelowych tekstyliów, które cieszą się renomą na rynku. W hotelu szczególnie istotnym czynnikiem pozostaje wytrzymałość. Pościele i ręczniki hotelowe spełniają najwyższe standardy, aby nawet po wielu praniach wciąż odgrywały rolę przyjemnie otulającej tkaniny zapewniającej udany wypoczynek. Ochraniacze pod materac są niewidocznym na pierwszy rzut oka detalem, ale mają swój wpływ na komfort i bezpieczeństwo w czasie korzystania z miejsca noclegowego. Wzmocniona ochrona materaca to większa elastyczność. Goście bez stresu mogą korzystać z łóżka, nie obawiając się nieumyślnego zabrudzenia kosztownego materaca. 

Praktyczna osłona na materac 

W hotelach osłona na materac to absolutna konieczność. Dzieci różnie reagują na nowe miejsce, co jest uzasadnione, dlatego chcąc zapewnić gościom wygodę, warto zadbać o niezbędne akcesoria hotelowe nie tylko z punktu widzenia wizerunku. Ochraniacze z wodoodpornej tkaniny charakteryzują się najwyższym standardem. Walory praktyczne są niepodważalne. Ponadto istotnym czynnikiem jest łatwość usuwania zabrudzeń z osłony. Proces prania nie odbiega od standardowych nakryć i innych tekstyliów hotelowych. Starannie dopasowana jakość materiałów gwarantuje wytrzymałość oraz wysoką odporność na temperatury, zgodne z zachowaniem higieny sanitarnej w miejscu noclegowym. 

Ochraniacz pod materac z gumką 

Komfort użytkowania wszelkich akcesoriów w hotelu bądź innym miejscu użyteczności publicznej wymaga oszacowania ich praktyczności. Starannie zaprojektowane ochraniacze pod materac oddychające T1 w rozm. 180 x 200 cm dzięki gumce zyskują dodatkowe walory, doceniane również przez obsługę hotelu. Osłona za pośrednictwem wytrzymałych gumek pozostaje na swoim miejscu, skrupulatnie chroniąc powierzchnię materaca przed uszkodzeniem, poplamieniem czy zawilgoceniem. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru ochraniacza perfekcyjnie dopasowanego do wielkości typowych materaców, które zazwyczaj użytkowane są w hotelach. Dodatkowe wyposażenie świetnie uzupełnia elegancko zaaranżowany pokój przy wykorzystaniu Skyroom32 New Collection. 

Stylowe i estetyczne ochraniacze na łóżko

Nawet pozornie mało widoczne akcesoria hotelowe mogą wpłynąć na finalną ocenę pokoju hotelowego. Ponadczasowy wystrój współgra z estetycznymi ochraniaczami na materac, jak oddychający T1 w rozm. 140 x 200 cm. Wysokiej jakości materiał, świetna jakość wykonania i eleganckie wykończenie w bieli osłon na materace doskonale uzupełnia hotelowe tekstylia. Wraz z miękkimi w dotyku, wygodnymi poduszkami oraz kołdrami pokrytymi bawełnianą pościelą ochraniacze na łóżko stanowią perfekcyjne dopełnienie całości. Goście hotelowi z pewnością docenią kompleksowo zaaranżowane wnętrze, zwracając uwagę na nowoczesne rolety hotelowe dbające o właściwy stopień nasłonecznienia, a także na wyposażenie wpływające na jakość snu i relaks. 

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.