Ochraniacze na materac

Jakość snu zależy od wielu czynników, ale zdecydowanie najważniejsze jest odpowiednie wyposażenie łóżka. Świeża pościel, poduszki dostosowane do potrzeb kręgosłupa i wygodny materac. Zarówno w domowym zaciszu, jak i miejscach noclegowych warto pamiętać o uzupełnieniu pakietu o pokrowiec i ochraniacz na materac hotelowy. Wybór najlepiej dokonać poprzez pryzmat jakości materiałów, z którego są wykonane. Oddychające tkaniny użyte do produkcji ochraniaczy z naszej oferty mają wiele cennych właściwości. Wpływają na higienę snu, dobre samopoczucie i regenerację. Mając zdolność przepuszczania pary wodnej, dbają o odpowiednią cyrkulację powietrza i wentylację materaca. Brak tych właściwości może wpłynąć negatywnie na sen. Zwiększony dyskomfort zazwyczaj wynika z nadmiernej potliwości, a nawet podrażnień wrażliwej skóry. Starannie dopasowane wyposażenie, to większa wygoda i zadowoleni goście hotelowy.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Ochraniacze na materac hotelowy z wysokiej jakości materiałów

Wybór elementów wyposażenia do miejsc użyteczności publicznej powinien bezwzględnie uwzględniać jakość wykorzystanych materiałów. To tkaniny dzięki swoim nieprzeciętnym właściwością mają szansę zadbać o komfort, wygodę i bezpieczeństwo, a przy tym służyć mimo wielokrotnego cyklu regularnego prania. Ochraniacze na materac hotelowy, które oferujemy, zostały wykończone frotową warstwą wierzchnią ze specjalną membraną poliuretanową. Doskonale uzupełniają swoje właściwości, chroniąc materac przed różnorodnymi płynami, zabrudzeniami, kurzem, roztoczami i innymi zanieczyszczeniami. Sprawdza się w każdej sytuacji, dbając o najlepszą jakość snu i regeneracji. Bez względu na wybór rozmiaru, każdy z ochraniaczy łączący bawełnę, poliester i poliuretan cieszy się zainteresowaniem. Zdecydowanie najchętniej ochraniacze na materac hotelowy 180 × 200 są wybierane w miejscach nastawionych na pobyty rodzinne. Ryzyko nietrzymania moczu przez pociechę wzrasta w nowym, nieznanym miejscu noclegowym, a nasze rozwiązania z membraną o właściwościach oddychających chronią materac przed zniszczeniem.

Ochraniacze na materac hotelowy dla alergików

Prowadząc działalność opartą na świadczeniu usług noclegowych, należy uwzględnić wszystkie czynniki i oczekiwania potencjalnych klientów. Wiele osób poszukuje hoteli, apartamentów i pensjonatów przystosowanych dla osób szczególnie wrażliwych. Alergicy wymagają nie tylko zwiększonej higieny, która w tego typu miejscach powinna być nienaganna, ale również odpowiednio dopasowanego wyposażenia. Ochraniacze na materac hotelowy 220 × 200 dostępne w naszej ofercie są przystosowane dla alergików. Tkaniny przeciwdziałają przedostawaniu się zanieczyszczeń i szkodliwych alergenów w głąb materaca. Praktyczny i łatwy w pielęgnacji służy najlepszym warunkom do snu każdemu.

Praktyczne zalety ochraniacza na materac hotelowy 160 × 200

Wygoda i komfort użytkowania ochraniacza na materac hotelowy 160 × 200 jest niepodważalna. Idealny dla alergików, dzieci i rodzin z pociechami. Zdecydowanie warto wyposażyć swoją bazę noclegową w wysokiej jakości zabezpieczenie z prostej przyczyny. Każdorazowe czyszczenie materaca po gościach mógłby wprowadzić niepotrzebne zamieszanie i koszty w hotelu. To nie tylko większe nakłady finansowe, ale i regularne wykluczenie miejsca noclegowego dla gości. Czyszczenie materaca nie trwa cyklu prania. Wymaga odpowiedniego przygotowania, a nierzadko również transportu do miejsca, w którym pranie materacy odbywa się bez uszczerbku na ich jakości. Ochraniacze na materac są więc praktyczne, ekonomiczne i przede wszystkim niezbędne w miejscach, w których właścicielom hotelu zależy na jakości usług i profesjonalizmie. Dbają bezpieczeństwo i niezbędny komfort również dla zespołu dbającego porządek w pokojach.

Czy kupować ochraniacz na materac hotelowy, jeśli mam pokrowiec?

Wiele osób uważa, że ochraniacz na materac hotelowy pełni taką samą funkcję, jak pokrowiec. Oba rozwiązania są praktyczne i zdecydowanie poprawiają komfort i bezpieczeństwo, jednak są to zupełnie osobne elementy wyposażenia. Czy zatem warto zdecydować się na zakup jednego i drugiego? Zdecydowanie tak. Pokrowiec dba o materac i przejmuje zanieczyszczenia w sytuacji, kiedy na warstwie wierzchniej znajduje się wyłącznie prześcieradło. Ochraniacz z kolei pełni rolę powłoki zarówno dla materaca, jak i pokrowca. Jest zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością można było go prać bez ryzyka zniszczenia, zniekształcenia czy zaburzenia jego docelowym właściwościom. Ponadto odporny i wytrzymały ochraniacz na materac hotelowy z właściwościami antyalergicznymi zwiększa siłę tarcia, co przekłada się na mniejsze ryzyko uszkodzenia samego materaca i mechacenie pokrowca. Chroni przed zanieczyszczeniami i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby wpłynąć negatywnie na pokrowiec.

Jak kupić ochraniacze na materac hotelowy?

Dbając o komfort i wygodę przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na korzystny zakup ochraniaczy na materac hotelowy w dowolnym rozmiarze. Starannie zaprojektowane i wytrzymałe konstrukcje są niezbędne w każdym miejscu noclegowym narażonym na częste zanieczyszczenia i inne czynniki niekorzystne. Nasi klienci mogą kupić ochraniacze pojedynczo, jak i w zestawach. Opcja druga zdecydowanie jest korzystniejsza. Pozwala na wyposażenie pokoju w kilka wariantów ochraniaczy, zachowując płynną dostępność miejsca noclegowego z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości, komfortu i bezpieczeństwa.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.