Firany i zasłony hotelowe na flexach

Na standard hotelu składa się wiele czynników. Liczy się jakość obsługi, smaczne jedzenie, ale również wyposażenie pokoi hotelowych. Dużą wagę przywiązuje się tutaj do wystroju okna. Jest ono wyznacznikiem stylu hotelowego apartamentu oraz gwarancją prywatności. Warto zatem wyposażyć swój obiekt hotelowy w odpowiednie akcesoria tekstylne, takie jak firany i zasłony. W ofercie platformy sprzedażowej skyroom32.pl znajdą Państwo praktyczne firany i zasłony apartamentowe na fleksach, które zostały stworzone z myślą o realizacjach we wszystkich obiektach hotelowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością Państwa zainteresuje!

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Firany i zasłony na fleksach - czyli jakie?

Firany i zasłony hotelowe to efektowna dekoracja okienna, która potrafi podnieść walory estetyczne każdego obiektu hotelowego. Niestety, okna w hotelach są różne, a klasycznie marszczone firany nie zawsze prezentują się dobrze. Dlatego idealną alternatywą stworzoną specjalnie z myślą o obiektach hotelowych są firany i zasłony na fleksach, czyli niewielkich plastikowych hakach, które na stałe zszywane są w firanie i zasłonie. Dzięki temu tkanina ma stałe, idealnie równe zakładki, które nie rozciągają się podczas prania, prasowania czy ponownego zawieszania na karnisz.

Modny i praktyczny dodatek

Jakie firany i zasłony powiesić w hotelowym oknie? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie większość hotelarzy. W skyroom32.pl proponujemy Państwu firany i zasłony do hotelu na fleksach, które z jednej strony będą tworzyły efektowną dekorację okienną, z drugiej natomiast będą praktycznym rozwiązaniem. Charakteryzują się one tym, że mają na stałe wszyte, praktycznie niewidoczne haczyki, dzięki którym materiał jest równomiernie pofałdowany w jednakowych odstępach. Ten innowacyjny sposób zawieszania stosowany jest przede wszystkim w obiektach hotelowych, ale może być także wykorzystywany w prywatnych mieszkaniach czy biurach. Firany i zasłony hotelowe na fleksach zawiesza się na specjalny karnisz szynowy, który następnie montuje się do ściany lub sufitu.

Jakość zasłon i firan na fleksach dostępnych w ofercie Skyroom32

Firany i zasłony hotelowe na fleksach z naszej oferty zaskoczą Państwa nie tylko praktycznym zastosowaniem, ale także ciekawą stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Prezentowane produkty tekstylne szyjemy z precyzją i zaangażowanie, używając najlepszych jakościowo materiałów, które gwarantują doskonałą wytrzymałość, nawet podczas wieloletniego użytkowania. Szeroki wybór fasonów, wzorów i kolorów naszych firan i zasłon do hotelu na fleksach z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.