Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm
Zasłony hotelowe blackout MAG 343 w rozm. 150 x 265 cm

Zasłona hotelowa blackout w rozm. 150 x 265 MAG 343 marszczenie 1:2 - PAKIET 10szt

Zasłona z tkaniny zaciemniającej 95% 

Parametry techniczne:

- kolor 360712 k-112

- inne kolory dostępne z palety 

- skład 100% poliester 

- gramatura 270/m2

- zaciemnienie do 95% 

- marszczenie stałe na fleksach 1:2

Na stanie
249,81 zł
Brutto Czas dostawy: 21 dni roboczych

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

 

Zasłona do hotelu zaciemniająca rozm. 150x265 cm MAG343 pakiet 10 szt 


Zasłona z tkaniny zaciemniającej 95% z modnym ponadczasowym wzorem koniczyny marokańskiej w odcieniach szarości w powiązaniu do obić, wykładziny, wyróżni  nasz pokój pośród innych. Umilając pobyt przybyłych gości, oferując im nienaganną wygodę.

Zasłony uszyte na taśmie marszczącej 1;1,5. Listwa dolna zasłon na 8 cm, boki zasłony obszyte na 2,50 cm. W bokach zasłon wszyte są obciążniki. W każdej zasłonie jest wszyta metka z przepisem prania, nazwą producenta i numerem pokoju. 

Szerokość użytkowa zasłony 150 cm wys. 265cm.

Szerokości i marszczenie zasłony jest stałe i nie można go regulować.

Minimum zakupu 10 szt 


Zasłona szyta jest na zamówienie i nie podlega zwrotowi. 

Zasłony z tkaniny blackout bardzo dobrze zaciemniają pomieszczenie, co wpływa na jakości snu naszego gościa. Są idealne na zasłony hotelowe. Do pokoi, w których klienci chcą odpocząć po długiej podróży lub mieć pełne poczucie prywatności.

Niezależnie od stylu wnętrza stanowi jego prawdziwą ozdobę. Mięsista, gładka tkanina doskonale układa, opada w miękkie fale. Dodatkowa zaleta jest to, że zasłony zaciemniające, po rozsunięciu dobrze się zbierają i nie zajmują dużo miejsca podczas parkowania. 

Pokoje hotelowe zależności od standardu musi mieć zasłony o odpowiednich parametrach. Czy to do pokoju w hotelu o wysokim standardzie, czy w pensjonacie, zasłony zasłaniające okno trzeba wybierać, kierując się tymi samymi zasadami. Należy zwrócić uwagę na aspekty techniczne, estetyczne, ale także prawne. W obiektach skategoryzowanych wymagane są tkaniny trudnopalne z atestem i zaciemniające.  

 

Cechy produktu:

- miękka, matowa

- gładka 

- klasyczna forma

- stałe marszczenie  

- nie gniecie się

- możliwości wielokrotnego prania

- wysoka jakość wykonania

- prosta w obsłudze.
Parametry techniczne:

- kolor 360712 k-112

- inne kolory dostępne z palety 

- skład 100% poliester 

- gramatura 270/m2

- zaciemnienie do 95% 

- marszczenie stałe na fleksach 1:2


Pranie i prasowanie:

-możliwości wielokrotnego prania

-temperatura prania - max 30 C

-temperatura prasowania- max  110 C 

-prasować po lewej stronie 

-nie chlorować (bielić) 

-nie suszyć w suszarce bębnowej

 czyścić w czterochloroetylenie lub benzynie

 

 

Najczęściej zadawane pytania: 


Czy blackout  się gniecie?

Tkanina pięknie się układa, jest miękka i się nie gniecie.  Materiał, nie marszczy, nie odbarwia, bardzo dobrze znosi procesy konserwacji. Już na etapie produkcji jej parametry są podwyższane, tak by spełniała oczekiwania branży hotelarskiej.

Czy blackout zaciemnia ?

Blackout to specjalistyczna tkanina blokująca dostęp światła z zewnątrz do pomieszczenia  zaciemniając nawet do 95%. Odpowiednia struktura i grubość tkaniny zapewniają całkowitą intymność i dyskrecję.

Tkanina blackout nie tylko zaciemnia wnętrze, pozwala na utrzymanie w pokoju komfortu termicznego, ale także izoluje je od hałasu. Doskonała do pomieszczeń, które mają ekspozycję południową lub wschodnią, znajdują się w pobliżu hałaśliwych ulic czy mają widok na knajpki i kluby muzyczne.


Jak prać zasłony z tkaniny blackout?

Zasłony zaciemniające z tkaniny blackout, bardzo dobrze zachowują się w procesie prania czy prasowania. Należy prać ich w niskich temperaturach do 30 stopni i prasować po lewej stronie. 

Materiał nie gniecie się, nie marszczy, nie odbarwia, bardzo dobrze znosi procesy konserwacji. Już jej parametry są, podwyższane tak by spełniała oczekiwania branży hotelarskiej.   

Tkanina blackout stosowana na zasłony hotelowe charakteryzuje się podwyższoną trwałością. Musi przetrwać bowiem nawet najbardziej trudne testy przygotowane przez gości hotelowych. Takie jak zrywanie, owijanie się czy przypalanie.

Dlatego tkaniny zaciemniająca stosowane w obiektach hotelowych powinny być najwyższej jakości. Już na etapie produkcji przygotowane do użytku w budynkach użyteczności publicznej i spełniać określone normy.Czym się różni dimout od blackout?

Należy zacząć od tego, że ogólnie nazwą użytkową tkanin zaciemniających i powszechnie używaną jest nazwa blackout. Jednak właściwe nazwy tkaniny zaciemniające możemy podzielić na tzw. blackout'y i dimout'y.

Materiały typu blackout to tkaniny zaciemniające w całości, czyli nieprzepuszczające światła w 100%. Tkanina blackout ma na lewej stronie warstwę gumy. Właśnie ta gumowa warstwa blokuje przenikanie światła powodując, że w pokoju hotelowym jest całkiem ciemno.

Dimout'y są także tkaninami zaciemniającymi, ale ich nieprzepuszczalność światła utrzymuje się przeważnie na poziomie 85-90%. Tkaniny dimout są bardzo gęsto tkane ale to nie spowodują 100% zaciemnienia pokoju hotelowego.

Przez tkaniny dimout będzie zawsze przenikało światło a wynika to z prostego faktu, iż tkaniny te nie posiadają specjalnej warstwy blokującej przenikanie światła.

Są tkane w związku z czym pomiędzy poszczególnymi nićmi wątku i osnowy są szczeliny i słońce znajdzie sobie  miejsca aby przeniknąć i rozświetlić  pomieszczenie.

Jednak jeśli chcemy mieć zaciemnienie 100% w sali konferencyjnej czy w pokojach hotelowych. Bo takie są wymogi ze względu na kategorie hotelu, wybierzmy tkaninę blackout podgumowaną i wtedy uzyskamy 100% zaciemnienia.   

Jaką wybrać tkaninę  na zasłony?

Zanim zaczniesz wybierać kolor i styl zasłon, na początku warto się zastanowić w jakim celu je kupujesz. Czy zasłony mają być tylko dekoracyjne. Czy chcemy zasłonić przed światłem z zewnątrz i ciekawskimi spojrzeniami, dobry rozwiązaniem będą zasłony zaciemniające. 

Zwróć uwagę na przepuszczalność światła, podatność na zagniecenia czy dobrze się układa. Ile pracy będzie nas kosztowało utrzymanie dekoracji okiennej w nienagannym wyglądzie.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów tkanin zaciemniających. Różnią się one splotem, grubością, strukturą. Najczęściej wybierane tkaniny na zasłony zaciemniające to tkaniny, gładkie, jednobarwne.

 

 

Jak marszczyć zasłony?

Stopień marszczenia, jest bardzo ważny przy jego wyborze kieruj się względami nie tylko estetycznymi, ale również praktycznymi. Zwróć również uwagę na fakt, że przy gęstym marszczeniu na niektórych rodzajach materiałów, zasłony będą na zabierać dużo miejsca podczas parkowania. Czy nie będą  się zbierać w świetle okna. To zabierze nam światło dzienne. 

Zasłony hotelowe  można marszczyć w niewielkie plisy w stosunku 1:1:5, na tradycyjne zakładki 1:2. Lub na taśmie ołówkowej, ta taśma jest uniwersalna możemy nią regulować stopień marszczenia.    

 

Marszczenie na fleksach

Zasłony  marszczyć możemy, na fleksach to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Plastikowe haczyki na stałe wszyte w zasłony. Pozwalają na uzyskanie trwałego estetyczne marszczenia. Zszyte zakładki nie przesuwają ,nie rozciągają się podczas prania czy prasowania.

Ten sposób marszczenia sprawdza się zwłaszcza w hotelach i restauracjach. To miejsca, w których zależy nam szczególnie na osiągnięciu doskonałego, szybkiego efektu bez konieczności ciągłego poprawiania ułożenia zasłon czy firanek. Małym wkładem pracy osiągniemy duży efekt.  

Haczyki microflex można przesuwać w górę i dół a tym samym regulować wysokość firan w pomieszczeniach o nierównych ścianach i sufitach.

Firany i zasłony na flexach zachwycają nie tylko pięknym wyglądem, ale przede wszystkim wygodą, która związana jest z łatwością ich zawieszania i ściągania. Wystarczy tylko chwila, by cieszyć się piękną oprawą okna.

Magdalena
9CF8-316C9/P
2020-09-03
Brak opini
none
none
Możesz kupić również przez telefon:
Dział hotelowy:
Ewa Baran
tel. 608291764
email: ewa@magdalena.pl
Dział wysyłkowy:
Kamil Tworek
tel. 512319164
email: marketing@magdalena.pl
Dział wysyłkowy:
Małgorzata Trelska
tel. 512319125
email: biuro@magdalena.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Zamówienia przez sklep internetowy - 24h

Niniejsza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Jeśli nie akceptujesz opuść tę stronę internetową.