Piękne firany ,zasłony do wyjątkowych przestrzeni hotelowych, pensjonatów, apartamentów.

Firma Magdalena  jest polską firmą  założoną w 1993r zlokalizowaną w południowo-wschodniej części Polski. Zatrudniamy 20 pracowników, posiadamy duży salon sprzedaży o powierzchni 450 m2 oraz zaplecze magazynowo-produkcyjne. Ponadto sprzedaż prowadzimy za pośrednictwem e-sklepu pod adresem www.magdalena24.pl tekstylia dla domu oraz hotelu oraz nowej platformy B2B pod adresem www.skyroom32.pl Specjalistyczne tekstylia hotelowe oraz systemy osłon okiennych typu rolety, żaluzje, karnisze i szyny hotelowe.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i długą listą zrealizowanych obiektów w Polsce i zagranicą które wyposażone są w nasze dekoracje okienne oraz systemy roletowe. Znajdą je Państwo w zakładce Nasze Realizacje.

Do naszych klientów zaliczają się firmy z terenu całego kraju i z zagranicy, a są to: hotele, pensjonaty, apartamenty, instytucje państwowe oraz domy prywatne. 

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pomaga w realizacji małych i dużych projektów jak również utrzymać się na wymagającym rynku dekoracji okiennych pod tytułem: Nowoczesne systemy dekoracji okna.

Rzetelność i jakość, zyskały uznanie w oczach naszych klientów. Posiadamy doświadczoną kadrę doradczą i profesjonalną pracownię krawiecką, ciągle rozwijającą swoje kompetencje. Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

Specjalizacja firmy to Tekstylia Hotelowe – gwarantujemy  kompleksową obsługę inwencji, wykonujemy pomiary, przygotowujemy pełną aranżację, a także prace montażowe.

Jako producent tekstyliów hotelowych na wymiar w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór tkanin zasłonowych, firanowych w wysokich standardach z odpowiednimi atestami w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szyjemy na wymiar również narzuty i maskownice na łóżka, ochraniacze na materace, pościel hotelową, kołdry, poduszki, ręczniki. Do restauracji - obrusy, nakładki, serwetki, skirtingi, pokrowce na krzesła.

Sprzedajemy i montujemy  szyny sufitowe, karnisze elektryczne, mechanizmy do rolet rzymskich, oraz różnego rodzaju przysłony okienne zewnętrzne i zewnętrzne, jesteśmy partnerem handlowym i przedstawicielem firmy Anwis.

Współpracujemy z producentami mebli, architektami wnętrz.

Uczestniczymy prawie we wszystkich najważniejszych imprezach targowych w Polsce i na świecie, nadążając za najnowszymi trendami obowiązujące w tej branży.

„Markowy produkt i profesjonalna” usługa to znak rozpoznawczy marki Magdalena.